[HiFiMov.com]

ami ure jete chai dana mele magi video download love story film Videos

Home
Community
Downloads
Videos
Photos

ami ure jete chai dana mele magi video download love story film - Search Results
Showing 0 - 25 Of 69

Klan High Definition tani edhe ne Berat, Kucove, Ura vajgurore dhe Polican! Pas transmetimit ne Tirane, Durres, Kavaje, Kruje, Lac, Lezhe, Shkoder, Fier, Vlore, Elbasan, Korce, Devoll, Sarande, Delvine dhe te gjithe fshatrat perreth tyre, Televizioni Klan eshte tashme ne transmetim ne formatin High Definition edhe ne zonene Beratit, Kucoves, Ures vajgurore dhe Policanit.Per te marre sinjalin e ketij kanali te ri, ju nevojitet se pari te keni televizorin me akses ne formatin HD ?mpeg 4?. Televizori duhet te jete I lidhur me nje antene te thjeshte per marrje sinjali tokesor, te drejtuar nga mali mbi lagjen gorice. Nese dispononi televizorin me akses per HD dhe e keni lidhur me antenen tokesore, duhet te beni kerkim automatik tek kanalet digitale ne televizorin tuaj.Pasi te keni kryer proceduren e kerkimit automatic te kanaleve te reja, do tu renditen kanalet Klan HD, ABC NEWS HD dhe Klan Kosova HD. Kete teknologji te jashtezakonshme per cilesine e figures, Klan HD jua mundesonpa patur nevoje per dekoder shtese.Klan HD eshte pari televizion ne Shqiperi qe filloi prodhimin dhe transmetimin 100 % te programeve te tij ne High Definition. Klan HD eshte I pari dhe I vetmi televizion qe tashme transmeton ne HD tokesor pa pageseedhe per banoret e Beratit, Kucoves, Ures vajgurore dhe Policanit, e ne vazhdim ne te gjithe Shqiperine. Teknologjia me e avancuar ne bote, ne transmetim tokesor pa pagese, tani ne Shqiperi mban vetem nje emer, Klan High Definition. Klan, televizioni shqiptar me I ndjekur!
KLANHD tani ne Berat, Kucove, Ura Vajgurore dhe Polican

Nijhum Raat by Elita & Mahadi.mp4,sumon,ireland
Tre njerëz humbën jetën në një aksident të frikshëm në rrugën Levan-Tepelenë. Një makinë përfundoi nga rruga në kanalin me ujë, kur viktimat po ktheheshin nga një dasëm.Dy burra e një grua humbën jetën në këtë aksident. Makina tip Suzuki, me të cilën po udhëtonin, doli nga rruga, dhe nga kjo urë fluturoi poshtë në kanalin me ujë.Ngjarja ndodhi në rrugën Levan- Tepelenë pranë fshatit Varibop. Tre trupat pajetë u nxorrën njëri pas tjetrit. Skenat ishin tronditëse.Shumë dëshmitarë ishin aty duke pare atë çfarë ndodhi nga ky aksident.Fillimisht policia pati konfuzion në identifikimin e tyre, saqë në dy raste emrat u dhanë zyrtarisht gabim. Në një verifikim të plotë të dokumentacionit dhe me ndihmën e familjarëve, policia njoftoi se viktimat janë  kushërinjtë Fisnik Muratajn 32 vjeç,  Agustin Murataj 30 vjeç dhe e fejuara e njërit prej viktimave, shtetësja e huaj Nazia Ahmet 34 vjeçe .Drejtuesi i mjetit Fisnik Murataj nga Kutaj i Ballshit dhe dy të vdekurit  e tjerë dyshohet se po ktheheshin nga një dasëm.  Nuk dihen ende shkaqet se si makina përfundoi ne kanal e për pasoje tre jetë u shuan, dhe pse dyshohet se ishin me shpejtësi.Për këtë ngjarje policia ka ngritur një grup hetimor, me qëllim zbardhjen e plotë të ngjarjes tragjike në Fier.Operator: Musa Çela/abcnews.al
Tragjedia me tre viktima ne Fer | ABC News Albania

Eu te amo elita
Director : Shuvabrata Sarker Cinematographer : Kamrul Islam Art & Costume : Tumpa & Zahin Production Management : Sujan Debnath & Rizvi Ahsan ...
Je Pakhi Ghor Bojhena | Dhruba | Official Music Video
1) Cheye Deko Chader Dike,Koto Kos2 Tar Buke. Kokono Mege Dheke Jai,Kokono Adare Harai. Tobu Sob Kicu Vule Hase,Karon Se Akash K Vison V’base?2) Jibone shundor onuvob niye beche thakte hole emon akjon dorkar, jake she “tumi” bole daakbe… tumi! amar “tumi”… happy valentines 2016!3) Dishonor vanga chad abaro akshathe dekhbo, sraboner dharate abaro akshathe vijbo, ami abaro tomar oi angule amar angul rakhbo.. valobashi!4) Abar akta fu diye dao amar chulgulo megher moto uruk, abar akta fu diye dao shopnogulo chayar moto ghuruk! Happy valentines day 2014!5)– ki korcho?– chobi akchi!– ota to akta bindu!– tumi chue dilei britto hobo. Krendo hobe tumi. R ami hobo brittaborto!6) Prodip Jaliye Reko.Adar Kete Jabe.Chok Buje Theko.Shopno Dekte Pabe.Mon Kule Reko.Sukh Ure Asbe.Hridoy Diye Dko.2mar Maje Amy Khuje Pabe. .7) Sopner Suru 2make Diye! Valo Lagar Prothom Muhurto Gulo 2mak Niye! Nistobdo Rat Kate 2mar Kotha Vebe! Tai Hoyto A Moner Sob “Valobasha 2my Ghire”.8) Ami Chad Caina,Se Utbe Rate.Ami Rat Caina,Se Harabe Provate.Ami Ful Caina,Se Jorbe Diner Sese.Cai 1ta Sundhor Mon,J KoKo9 Vulbe Na Amk9) Amake arektu shomoy niye tomar chokher dike takate dao-10) Bishshash koro er cheye shokto nesha r kokhono dhoreni..! happy valentine’s my love!11) Ami akash hote jani, tumi dekho dana mele.. happy valentine’s 2014!12) Tor taane vashi duubi, jole sthole tui, veja paye chue jabi ashay ami roi.. be my valentine! 13) Shondhay shob bestota, dhulo r shobdoke kach diye aral kora nirjonotay priyo manobir hath dhore onuvober kotha bola.. coffee’r shade birol valolagar kichu shomoy.. erpor… chupi chupi kane kane bola “valobashi”!14) ..kulhin shomoudro r digontohin akash…15) The Eskimos had52 names for snowCozz it was important to them:There ought to–be as many for love….Love You Have A Good Valentines Day,,16) Wish You My Friend..Have a Happy Valentines day…Love is a promise,love is a souvenir,once given never forgotten,never let it disappear.17) Prosno Jetai Hok,Uttor 2mi? Rasta Jetai Hok,Lokko 2mi? Kos2 Jotoi Hok,Suk 2mi? 2mr sathai Jotoi Rag Kori Na Kno? Tovo O Amr Priyo valobasa 2mi..!18) 2mar 1 Chokhe Roder Akas, Onno Chokhe Caya, 2mar Jonnu Buker Vitor Barce Sudhu Maya, Ridoy Jure 2marJonnu Sopno Rasi Rasi, Amar Ceye 2my Ami Besi Valobasi.19) Tumi Sondhu Akasher Sukh Tara. Rater Akashe Jhosna Hoye Deo Amay Pahara. Tumi Vhorer Srinkdho Matal Haoya Jar Isporshe Ami Hoye Jay DiseHara.20) Naaa jeeena naa sunaaa kokhono,…Diyo nako mon.Valo kore aage take jane nao,…Sa kamon doron.,,,Aabeg ta komia aalap…ta jomia aage jena nao…tar vator goron..Pore dio Mon!..1) Jab tanhai me aapki yaad aati hai,Hontho pe ek hi fariyad aati hai…Khuda aapko har khushi de,Kyonki aaj bhi hamari har khushi aapke baad aati hai..~ Valentine’s Day Hindi SMS Text Message2) Zarurat hi nai alfaaz ki,pyaar to cheez hai bas ehsaas ki,paas hote to manzar hi kya hota,dur se hi khabar hai hume aapki har saans ki…~ Valentine’s Day Hindi SMS Text Message3) Humse door jayoge kaise,Dil se hume bhulayoge kaise,Hum to vo khusboo hain jo aapki
Enjoy the Exclusive Dance Rahul Banerjee & Priyanka Sarkar [Bin Sajni Ke Jeevan]
http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTVNje aksident tragjik ne Itali u ka marre jetën 16 fëmijëve dhe shume te tjerë janë plagosur. Një autobus qe transportonte nxënës shkolle nga Hungaria, doli nga rruga dhe u përplas me shtyllën e nje ure ne nje autostrade pranë Verones mbrëmjen e se premtes. Me pas mjeti u përfshi nga flaket. Ne autobus udhëtonin 56 persona qe ktheheshin nga Franca, ku kishin kaluar disa dite pushime. Përveç nxënësve, kishte edhe prindër te tyre. Sipas informacioneve, disa prej nxënësve, djem te moshës 14-18 vjeç përfunduan jashtë autobusit ne momentin e përplasjes. Ndërsa pjesa tjetër mbeten te bllokuar ne momentin e rënies se zjarrit. Shume prej te plagosurve u transportuan ne spital ne gjendje te rende shëndetësore. Nje mësues rrezikoi jetën duke hyre ne mes te flakëve dhe arriti te shpëtoje shume prej nxënësve. Ai pësoi djegie ne trup. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, por besohet se nje problem me nje nga rrotat ka sjelle përplasjen fatale. Identifikimi i viktimave do te jete i vështirë, pasi trupat janë karbonizuar. Hetuesit kane marre ne pyetje te mbijetuarit per te mësuar me shume rreth kësaj ngjarjeje te rende.
Aksident tragjik në Itali, vdesin 16 fëmijë - News, Lajme - Vizion Plus
godhuli | Elita Karim | Live Song | Elita Karim Live Song.
godhuli | Elita Karim | Live Song | Elita Karim Live Song
http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTVNe mbyllje te samitit te diasporës, kryeministri Rama ka shpjeguar se organizimi i nje takimi te tille u be realitet me shume vështirësi: mungonin te dhënat baze, mungonin adresat dhe kontaktet. Ne komunikimin javor ne facebook, Rama tha se askush nuk ishte kujtuar ne 25 vjet te ngrinte nje ure komunikimi ne shqiptaret jashtë atdheut. Por tashme qe samiti përfundoi, Rama thekson se ky hap do te ndiqet nga te tjera arritje konkrete.?Qeveria dhe Diaspora do të angazhohen të krijojnë brenda 2017-ës, Këshillin Kombëtar të Diasporës, për të udhëhequr bashkëpunimin në të gjitha aspektet me Diasporën, veprimtarinë dhe për vënien në jetë të angazhimeve të marra në këtë Samit? . Qeveria është e angazhuar dhe e ka nisur punën, për te bere regjistrimin e shqiptareve jashtë kufijve, te vendit tone ky proces do te krijoje bazën për votimin ne distance te qytetareve shqiptareve neper bote dhe do te ndihmoje ne krijimin e atlasit te shqiptareve.?Por plani i qeverise është me i gjere se kaq: sipas Rames, përfaqësues të Diasporës do te ftohen te jene pjese e rëndësishme e administratës shtetërore.?Ne bashkëpunim me pjesëmarrësit ne këtë samit dhe me te tjerët qe do ti bashkohen do të mbajmë të përditësuar një bazë të dhënash për burimet njerëzore të komuniteteve shqiptare kudo në botë. Samiti i parë i Diasporës do të dalë me një deklaratë angazhimesh konkrete për të gjithë sferën e interesit të përbashkët që nga gjuha shqipe kudo nëpër botë, tek investimet private e përfshirja e njerëzve të Diasporës këtu në jetën e përditshme dhe administratën shqiptare. Ky samit konfirmoi edhe njëherë sa shumë mund të bëjnë sebashku për Shqipërinë neper bote?.Ne samitin e diasporës te zhvilluar dy ditët e kaluara morën pjese rreth nje mije përfaqësues shoqatash dhe individë, nga 40 shtete te ndryshme.
Rama: Do krijojmë Këshillin Kombëtar të Diasporës - News, Lajme - Vizion Plus
this song will be releasing in their 5th self-titled album... Title: Abar Hashimukh (Hashimukh 2) Band: Shironamhin Lyric & Tune: Zia Rahman. Shei kobe chilo ...
Shironamhin - Abar Hashimukh (UnreLeaseD)
http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Devijimi i gabuar dyshohet te jete shkaku i aksidentit tragjik qe i mori jetën 4 personave mbrëmjen e te dielës ne fshatin Drithas te Korçës. Ne vendin e ngjarjes, nuk janë gjetur gjurme frenash, por sipas policisë, rruga e pandriçuar dhe lagështia, kane bere qe shoferi Ergi Mandija, te mos manovronte mire makinën ne ure, duke u rrezuar ne lumin Devoll. Nga aksidenti, humben jeten vete drejtuesi i automjetit, si dhe Deljon Qerreti 24 vjeç, Merita Hyka 41 vjeçe dhe vajza e saj 15 vjeçe. Furgoni sipas policisë, u rrezua nga nje lartësi prej 12 metrash dhe nxjerrja e trupave ka zgjatur me shume se tre ore. E diela ndërkohë shënoi një bilanc tragjik nga aksidentet. Veç personave që humbën jetën në Korçe, më herët gjatë ditës u shënuan edhe tre viktima të tjera nga përplasjet në rruge, dy në Skrapar dhe një në Durrës.
Aksidenti i rëndë në Korçë, katër viktima - News, Lajme - Vizion Plus
Song : Hotath Du Jone Singer : Ellita Karim Guitar : Mahaaan Fahim.
Hothat Dujone (হঠাৎ দুজনে ) by Elita Karim| New Song 2016
http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Kushdo që ka udhëtuar drejt jugut të vendit apo anasjelltas, nëpërmjet Shkozetit në afërsi të Durrësit, i ka fiksuar këto pamje prej më shumë se 10 vitesh. 4 vjet pas fillimit të punimeve për ndërtimin e bajpasit në këtë zonë, rrethrrotullimi mbetet sërish një vend i përhershëm i mbuluar me ujë, sa herë që ka shi dhe me pluhur dhe ndotje në stinën e verës. Për të disatën here kanë rifilluar punimet për përfundimin e bajpasit, ndërkohë që sipas firmës që po e zbaton projektin, problem është shpronësimi. Banorët e zonës shprehen se për këtë investim ka pasur një sërë problemesh, duke nisur nga shpronësimet dhe deri tek ndërhyrjet e personave të ndryshëm për devijimin e projektit në pikat ku ai parashikonte prishjet e ndërtesave. Ndërsa për drejtuesit e mjeteve që e përshkojnë përditë këtë rrugë, zgjatja e punimeve është një makth pa fund Investimi për bajpasin e Shkozetit, nisi në korrik të vitit 2009 dhe parashikonte ndërtimin e trasesë rrugore me gjatësi 7.5 km nga mbikalimi pranë superstradës Durrës-Tiranë deri në zonën e Plepave. Po ashtu, projekti përfshin edhe ndërtimin e mbikalimit në rrethrrotullimin e Shkozetit, një nyje kryqëzimi shumë e ngarkuar dhe mjaft problematike për qarkullimin e automjeteve. Investimi kap vlerën e 13 milionë eurove të dhëna nga Fondi Kuvajtian, duke pasur si afat për zbatimin e tij 22 muaj. Aktualisht punimet kanë filluar në zonën më problematike, për ndërtimin e urës në rrethrrotullimin  e Shkozetit, e cila do të jetë e ngjashme pak a shumë si mbikalimi i ndërtuar tek kthesa e Kamzës në Tiranë. Sipas burimeve nga firma zbatuese e punimeve, ndërtimi i mbikalimit do të përfundojë brenda këtij viti, nëse nuk shfaqen probleme të paparashikuara.
Rrethrrotullimi i Shkozetit, peng i shpronësimeve - News, Lajme - Vizion Plus
1) Cheye Deko Chader Dike,Koto Kos2 Tar Buke. Kokono Mege Dheke Jai,Kokono Adare Harai. Tobu Sob Kicu Vule Hase,Karon Se Akash K Vison V’base?2) Jibone shundor onuvob niye beche thakte hole emon akjon dorkar, jake she “tumi” bole daakbe… tumi! amar “tumi”… happy valentines 2016!3) Dishonor vanga chad abaro akshathe dekhbo, sraboner dharate abaro akshathe vijbo, ami abaro tomar oi angule amar angul rakhbo.. valobashi!4) Abar akta fu diye dao amar chulgulo megher moto uruk, abar akta fu diye dao shopnogulo chayar moto ghuruk! Happy valentines day 2014!5)– ki korcho?– chobi akchi!– ota to akta bindu!– tumi chue dilei britto hobo. Krendo hobe tumi. R ami hobo brittaborto!6) Prodip Jaliye Reko.Adar Kete Jabe.Chok Buje Theko.Shopno Dekte Pabe.Mon Kule Reko.Sukh Ure Asbe.Hridoy Diye Dko.2mar Maje Amy Khuje Pabe. .7) Sopner Suru 2make Diye! Valo Lagar Prothom Muhurto Gulo 2mak Niye! Nistobdo Rat Kate 2mar Kotha Vebe! Tai Hoyto A Moner Sob “Valobasha 2my Ghire”.8) Ami Chad Caina,Se Utbe Rate.Ami Rat Caina,Se Harabe Provate.Ami Ful Caina,Se Jorbe Diner Sese.Cai 1ta Sundhor Mon,J KoKo9 Vulbe Na Amk9) Amake arektu shomoy niye tomar chokher dike takate dao-10) Bishshash koro er cheye shokto nesha r kokhono dhoreni..! happy valentine’s my love!11) Ami akash hote jani, tumi dekho dana mele.. happy valentine’s 2014!12) Tor taane vashi duubi, jole sthole tui, veja paye chue jabi ashay ami roi.. be my valentine! 13) Shondhay shob bestota, dhulo r shobdoke kach diye aral kora nirjonotay priyo manobir hath dhore onuvober kotha bola.. coffee’r shade birol valolagar kichu shomoy.. erpor… chupi chupi kane kane bola “valobashi”!14) ..kulhin shomoudro r digontohin akash…15) The Eskimos had52 names for snowCozz it was important to them:There ought to–be as many for love….Love You Have A Good Valentines Day,,16) Wish You My Friend..Have a Happy Valentines day…Love is a promise,love is a souvenir,once given never forgotten,never let it disappear.17) Prosno Jetai Hok,Uttor 2mi? Rasta Jetai Hok,Lokko 2mi? Kos2 Jotoi Hok,Suk 2mi? 2mr sathai Jotoi Rag Kori Na Kno? Tovo O Amr Priyo valobasa 2mi..!18) 2mar 1 Chokhe Roder Akas, Onno Chokhe Caya, 2mar Jonnu Buker Vitor Barce Sudhu Maya, Ridoy Jure 2marJonnu Sopno Rasi Rasi, Amar Ceye 2my Ami Besi Valobasi.19) Tumi Sondhu Akasher Sukh Tara. Rater Akashe Jhosna Hoye Deo Amay Pahara. Tumi Vhorer Srinkdho Matal Haoya Jar Isporshe Ami Hoye Jay DiseHara.20) Naaa jeeena naa sunaaa kokhono,…Diyo nako mon.Valo kore aage take jane nao,…Sa kamon doron.,,,Aabeg ta komia aalap…ta jomia aage jena nao…tar vator goron..Pore dio Mon!..1) Jab tanhai me aapki yaad aati hai,Hontho pe ek hi fariyad aati hai…Khuda aapko har khushi de,Kyonki aaj bhi hamari har khushi aapke baad aati hai..~ Valentine’s Day Hindi SMS Text Message2) Zarurat hi nai alfaaz ki,pyaar to cheez hai bas ehsaas ki,paas hote to manzar hi kya hota,dur se hi khabar hai hume aapki har saans ki…~ Valentine’s Day Hindi SMS Text Message3) Humse door jayoge kaise,Dil se hume bhulayoge kaise,Hum to vo khusboo hain jo aapki
Enjoy the Exclusive Dance Rahul& Priyanka
Title: Ami Fire Jete Chai Singer: Shakila Zafar Genre: Country.
Ami Fire Jete Chai - Shakila Zafar
Tiranë- Dy jetë shuhen në një aksident me motor. Dy të rinj kanë humbur jetën tragjikisht mbrëmjen e së henes nga një aksident rrugor në kryeqytet rreth orës 21:20. Këngëtari Ergi Dini 22 vjeç dhe miku i tij Kejdi Halili 21 vjeç, djali i pedagoges dhe gazetares Erenestina Halili u aksidentuan në bulevardin \
Report TV - Rrëzohen me motor, vdesin fituesi i 'X Factor' dhe miku i tij
Ami Fire pete Chai / আমি ফিরে পেতে চাই - by Sanjib and Bappa Dalchhut.
Ami Fire pete Chai / আমি ফিরে পেতে চাই - by Sanjib and BappaDalchhut
Katër liderët e partive politike në Maqedoni kanë konfirmuar pjesëmarrjen në takimin e nesërm në Bruksel, në përpjekje për të zgjidhur krizën politike. Në emisionin e radhës 'Rruga drejt...', të ftuar Mersel Bilalli, Lupço Zikov dhe Sasho Ordanoski. Debatohet rreth 'bombës' së paralajmëruar të liderit opozitarë ... Liderët e tri subjekteve opozitare në Kosovë janë takuar me strukturat partiake për t;i ftuar për mobilizim në protestën e radhës në Prishtinë, por nuk treguan se ... Liderët e partive opozitare në Malishevë folën kundër marrëveshjeve dhe për lirimin e deputetëve të burgosur. SHKUP - Maqedonia kërcënohet nga një tjetër konflikt, kësaj here jo etnik por që rrezikon të jetë më i rëndë se ai që ndodhi në vitin 2001. Paralajmërimi vjen ... Një ditë përpara zhvillimit të protestës së madhe, paralajmëruar nga opozita maqedonase, krerët e shtetit shqiptar kanë zhvilluar takime në Tushemisht të ... Subscribe në Ora News këtu Një ditë pas tubimit të 9 janarit, opozita kosovare shprehet edhe më e bindur për të vijuar rrugën e protestave ... Politikanët janë gjithandej të njëjtë, ata premtojnë të ndërtojnë një urë dhe aty ku nuk ka lumë”, do të thoshte një politikan me zë në Rusi. Sot kjo shprehje zë ... Ka përfunduar edhe takimi i radhës i katër liderëve të partive kryesore në Maqedoni, pa asnjë rezultat konkret. Përfaqësues të partive kanë bërë të ditur se takimi ... 7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV Kanali ... Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta ka zhvilluar takime të ndara me liderët e tri subjekteve opozitare në Kosovë. Takimi i thirrur nga presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga është thënë se ka si qëllim gjetjen e një zgjidhjeje politike në mënyrë që Kuvendi, t'i kthehet ... Takimi i sotëm i katërshes politike: Nikolla Gruevski, Zoran Zaev, Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi, pritet të japë verdiktin final për periudhën e tranzicionit deri në ... Ndonëse zyra e presidentes se Kosovës, konfirmon për vizion plus se ...Lideret ne opoziteLideret ne opozite
Rama mbledh liderët e shqiptarëve në Maqedoni - Top Channel Albania - News - Lajme
Fshati Darëzezë i Fierit rezulton të jetë e vetmja zonë në rrezik në hartën e përmbytjeve, ku si pasojë e prurjeve të lumit Vjosë është shembur edhe ura duke izoluar rreth 200 familje.Banorëve të përmbytur u kanë ardhur në ndihmë Forcat e Armatosura.Pas dëmtimit të urës, po ndërtohet një kalim provizor për t?u mundësuar banorëve lëvizjen drejt Fierit dhe zonave përreth.E diela ka sjellë një përmirësim të ndjeshëm edhe në Novoselë të Vlorës, si pasojë e zvogëlimit të prurjeve dhe tërheqjes së ujrave të Lumit Vjosë.Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj gjatë inspektimi tha se shpëtimi i jetëve njerëzore dhe i bagëtive janë prioritet.?Të shpëtojmë jetët e njerëzve?.Kryeministri Rama ishte në Urën Vajgurore. Sipas kreut të qeverisë, investimet për mbrojtjen nga lumi pamundësuan një situatë katastrofike përmbytjesh si ajo e vitit 2015.?Ështe provë e qartë se pastrimi kanalave, ndërtimi i digës poshtë i shpëtoi ata që përmbyteshin dhe do vazhdojmë për të evidentuar të gjitha pikat e dobëta të kategorisë së dytë. Të ndërhyjmë dhe tek këto që të kemi maksimumin e mbrojtjes se po erdhi uji me atë forcë është sikur me hedh një fuçi ujë në lavaman. Edhe flota e eskavatorëve na ka ndihmuar?.Pjesë e inspektimeve ishte edhe Urgjenca e re e Spitalit Rajonal të Breatit, që është vënë në shërbim të përforcuar prej 72 orësh.Pavarësisht pakësimit të reshjeve të shiut, situata vijon të jetë ende shqetësuese në ato zona që janë ende nën pushtetin e ujit. Komiteti i Koordinimit të Emergjencave Civile thotë se në mbarë vendin janë përmbytur 3.337 banesa.Vetëm në zonën e Fierit dhe të Vlorës ku si pasojë e daljes së lumit Vjosë nga shtrati janë evakuuar 596 familje dhe janë shpëtuar 1,552 qytetarë, ndërsa janë përmbytur 10,217 ha tokë.Deri më tani akset rrugorejanë të hapura, me përjashtim të disa rrugëve dytësore e rurale, ku po vijon puna për normalizimin e trafikut. Si pasojë e përmbytjeve janë dëmtuar 28 ura.Tv Klan
Bie intensiteti i reshjeve, por uji izolon Darzezën

JHORER O PAKHI HOYE URE JETE HOBE KOTO DURE
Këndi i lojërave, me vlerë rreth 160 mijë euro, i financuar nga Qyteti i Shkupit, filloi të montohet sot në sheshin Maqedonia, përballë Urës së Gurit. Ai përmban kuaj poni, karroca dhe shporta rrotulluese. Këndi i ri i lojërave, i prodhuar në Itali, ka ndezur edhe debate të ndryshme nga qytetarët dhe turistët. \
Sheshi Maqedonia u bë sot me kënd lojërash
Exclusive Dance--Rahul & DeepaPyaar Hamara Amar RahegaThe most famous track Pyaar Hamara Amar Rahega which is released on 27/12/2007 and available in 3 various sizes of \
Enjoy the Exclusive Dance--Rahul & DeepaPyaar Hamara Amar Rahega
Single available for Download & Free streaming on http://www.cdrun.re , iTunes, Deezer, Spotify, Amazon... ©2016 Under license to CD RUNSubscribe now : http://www.dailymotion.com/Melynga The music channel dedicated to the Music from all over the World, but with a special focus on african one.
Mom Rahman - Ure Jete Chai - Video Cover
abar elo je shondha | Elita Karim | Live Song | Bangla romantic song.
abar elo je shondha | Elita Karim | Live Song | Bangla romantic song
valobasha tomar amar | Elita Karim | Live song | Bangla Live song.
valobasha tomar amar | Elita Karim | Live song | Bangla Live song
Pages 1 Of 3
1|2|3||

Search ami ure jete chai dana mele magi video download love story film Photos

Search Videos

Search:

» Catagories

Recent Searches

ami ure jete chai dana mele magi video download love story film | পাট খেতে চুদা চুদিgoogle bangla naika x com | old ptv soand sestam | অপু এর চুদাচুদিপিকচার��ঝেনা সে বোঝেনা নাটকের পাখির চুদাচুদির �¦ | karena naked nude | বাংলাচুদাচুদি | বাংলার চুদা চুদি হট ফটো¨ বউকে কি বাবে � waz sahih salat tarek mano | নায়িকা মাহিয়া মাহি এক্স ভিডিওadeshi actores purnima x x x video��৩ বছরের কচি মেয়ের sixy | priya oriya | চটি ভাবির সাথে চোদাচোদিাংলাদেশি নায়িকা অপু বিশাস এর চুদা চুদি� | g wpc3xawm | চেকচি পিকচার নরম দুধ চটি চদাচুদির গল্প ছবি না শুধু গল্পব� | বাংলা চটি গল্প বড় বোনকে জোর �� | ভারতীয় বাংলা ছবি নাইকা লাবনি সরকারের নেকেট ফটোkarina kapur x video com��ারতীয় বাংলা নায়িকা মিমের দুধের ছবি�° ভোদার ব��koel hot sakib khan and opu x x x x video downlpurnima xnew karina kapur x x x photosx ক�¿ | মাxnxx পুর্ন সেকস ভিডিও কাম��র ভোày leone x x x video� ছবি howw http চো� | hun akel | sunny leone xxx vdo in jism 2wwxvideos comika bipasa hayat sex photogay 3gpunderwearvideoelugu actress xxx kajalalkin aur naukar ki chudai hindi xxx a | tlmx x�াজলের কৌতুক | biyer full song | video nexxx | x21cjr3 | www x video bangala video naekax bangla beeg comex x images��িয়কা বিড়িয় নেকেট��াংলাদেশী নায়িকাদের দুধের ছবিগ্রà | sanity duet sufi samrat school g | www x bedo com | মাথা নষ্� | wmnuews | indian nayka x x | বাংলা মেয়েদের ভোদার বাল কাটা ছবিangladeshi inga choti golpo com�াকিবখান অপু চোদাচুদিvideo | ঢাকার সেকস মেয়েদের ফোন নাম্ব��ানি লিওন ভিডীও সেকসি এক্চ | গুনডার প্রেম | চৈতালি ও ডাক্তার x video download | dhir dh | মামির ব্রা | জারমানি x x x imageillr vidoes x x | starfish gril tumpa video ray inc hp | bangla vi 019 | kallkatar song�াগী চুদা�লা নাইকা মাহীর নাকেট ভিডিওা মাহিয়া মাহি এক্স ভিডিও�ি�amolkata peyonka y video 3gp gosol x videoxxxx video com��জব ভয়ংকর video | ছেলে বাবা ও মেয়ে চুদা চুদি কর ভিডিও 3জিপি� বড় বোনের সাথে ছোট ভাইয়ের চো� | tamil actress anusha shetty nudi pi | gzrm0yalokg | soul video | এক্সভ | xexxx c | ডিসকাবারি �� | পাকিচতান | ap son xxx video | মেয়েদের মাল কি ভাবে বের হয়া বিডিয়ো চোদাছিদি | x sonaxe | bad | video chistosos se le rompe el vestido en vivo | 12বছর মেয়ের দুধ xxx | ভারতে নায়েকা সাবতি xxx | bangla call record arale kew nei tausif | indian bangla koel mallik xvideoa movie cutpic 3gp hot songoel malik x x ছুদাছুদি ভিডিও সিলেট সিটিবাংলা দেশি নায়কা অপু বিশাস এর চুদা চুদি ভিডিও 3gp সেক্স �¦ | বাঃলাচ��া x x x ভিডিও�া কলেজের মেয়�bangla video 3gp mosome xwwe wrestlemania 2 | ভালপিকছার | www x x x comx x x কোয়েল পুজা শ্রবন্তীর সরা | jeet ri�পন ভাই বোনের চুদাচুদিন বউ চোদার ভিডিও বাংলা x x x video | মাটিদেহ জানির বন্ধু | খালেদা জিয়া সেক্সএক্সক্সক্স | islamic song 2015 by kalarab | দেশিচোদাচুদি বাসর ঘর�ুন বউ চোদার ভিডিও বাংলা x x x video 201 | www mon na mp3 | kolkata naika sabonte naket photoollywood actress urmila mmatondhakarfake naket photo | နေထူနိုင်��া চুদাচুদির ভিডিও ডাউন লোড কমgla x x x imagesangla mp4 x x x video�্রি ডাউনলোড বাংলা ভিডিও চুদা চুদির গানবাংল | ygb4mypqgpe | www x x com��ী x x x x�ুমার সানুর গàযাপির ৪ম� | www facebok com�দেশি নায়িকাদের চুদার ভ | star alisha pakhi photo la boro board choirা মাহী এক্সনক্স ভিডিও��কে চুদা x x x মা�দেশি নাইকাদের নেংটা ছবি | abdur razzak bin yuosuf ar group alochona | pagla hear tora song by james mp3 | kajal agarwal nakte x x x photos | www six video com song | india vido 3gpলাদেশী কারিনা xxxচুদাচুদি ভিডিও mp4 you��ংলাদেশি নাইকা মহি চুদা চুদি ভিডিও | www magic om | www mobikama com�ড় বোনকে চুদার গল্প��াঙালী বৌদির বড় বড় দুধের ছবি | bangla motors | শাবনুর school girls x x x video banglades | মেয়েদের জোরকরে রেপ করার ভিডিওa x x x video° ভিডিও বাংলা x x x video 201হ্যীপি র� | www song mon | public sex�াদেশের সাতখিরার চুদা চুদির ভিডিও দেখতে চাই x com | x4elak7 | bangla video naked joel milk gp dhakawap com man animal photos downloadলা চুদা চুদি�া অাপু বিশ্বাস এর চুদাচুদি ভিডিও দেখতে চাই।film ashiqi2 mp3 songsbluv koel x x x x x x কোয়don name | পুনিমার ডাইরেট x দেশি নায়কা অপু বিশাস এর চুদা চুদি ভিডিও 3gp সেক্স��ল পুজা শ্রবন্তীর সরাসরিচোদাচুদি x x x video download��তীর সরাস | নায়িকা সানীলিওনের চুদার ফটো | www khalid ji | shironamhin live showadeshi naika moyuri x x x mp4 videoঅপুর নে�� | চটিগান | মইওরি | bangladashe hot sexy grial image��দেশী মেয়েদেরনেংটাছবি | কাপর খোলা ভোদার ছবি | www middle prova six video | xxi asin�ায়েকা মাহি x ফটো x x x photos doেহেদির ও পলির হট গান | www bangla xnx com�চি ক | bangla hot sxsy video | শ্রাবনতির xxx photongladeshi collage gril sexngla paula dena move songs | shop com hp | www x x x bangla vidio comাংলা wx video gla magi x x x x video downloadbd love 24 comছà | www x video downl�ানি লিওন x x x ফটো� ভিডিও 3gpকা অপু বিশ্বাসের নেংà | tamil pavadai y su | বাংলাদেশের নায়ক নায়িকাদের চুদাচুদি সরাসরিচোদাচুদি x x x video downlod com��র রাতে নতুন বৌ চো�� | বাংলা নাইকাদের লেংটা দুধের ছবি | godcom | zzfrvgkcjyow xxxছোট বাচচা মেয়েদের x video com�োট মেয়েকে জোর করে চোদার চটি x x x imagesম | bangla mentalz koi | নায়িকা সাভনতি | ছোট মেয়েদের কচি দুধ ভিডিও বাংলাphoto open imageঘুমের ঘরে ভাই বোন চোদাচুদি খোল�বাংলা নেক� | moure sex potos com�ালাকে পটিয়ে চুদা চটি বই | boobxx | bur nude�ায়িকা কোয়েলকে চোদার গল্প বাংলার নাইকা মাহিয়া মাহির x video comা ছবি হ | নায়েকাদের এক্স পিকছার��েসি নাইকা মুনমুন হট গান ভিডিও | কলকাতার নায়িকা শ্রাবন্তির xxx নেকেট ছবি ভিডিওdownlod comasara heroes java | samsung gt s5222 games java com��া | kajol hindi naika x x xw kayal mollik video x x x comox com sany leyon�� | ai data putul khala to noy ra baba ronger mela video download | x6ap9r5��োয়েল পুজা শ্রবন্তীর সরাসরিচোদাচুদি x x x vodox x video��ংলাদে | x5ubh70up | prova show his breast��াওঃহাফিজুররহমানের2018শালেরগজল��পু x x x photoaww bangal x x x video com | gong dj | ogi carton | karina kapur sax com��নুষ এবং গরুর সাথে চুদাচুদি ভিডিও ডাউনলোড মজার হাস� | nay by tray | www 2050com | x5ovuj1 | sunny leon xxx hd dhakawap com�ুরিওলা muvi | চানিলি | কালো মেয়ে দের বড় দুধ ছবি ফা | x3qg1ds | school life love hind song merereshke qamar2017 mp4 com | tamil kajol x x x hot photo�দেশি কচি মেয়েদের লেংটা ছবি�দেশী নেকেট মোটা ভাবির দুধ পাছা চোদা চুদির ছবি | fikaf | pak 3xww ছোটমেয়েদেরx com | bangla mp4 | *deb koyel x x x video�্রামের মেয়েদের চুদার ভিডিও | www ইনডিয়ান সানিলিওনের বিডিও xxx com | সাঁওয়ার বড় ফাকxxx photo | 11বছর মেয়ে রুনার দুধtosনতুন বউ চোদার ভিডিও বাংলা x x x videoচোদার ভি�dea faimly 425 download full movie mp4 3gp com |

Menu